SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Duże wyświetlacze mają swoich szczerych zwolenników. Takie osoby wręcz kochają telefony w rodzaju Xiaomi Redmi 4 Pro Prime. 5-calowy wyświetlacz daje możliwość wygodnego oglądania filmów, podziwiania wykonanych zdjęć czy czytania e-booków. Problem jest tylko jeden – większy wyświetlacz to jednocześnie większa szansa na jego przypadkowe uszkodzenie. Od czego jednak są akcesoria ochronne na ekran Xiaomi Redmi 4 Pro Prime?

Inwestując w szkło hartowane na ekran, można mieć pewność, że delikatna matryca telefonu będzie odporna na większość upadków i uderzeń. Szybki na wyświetlacz ze specjalnego tworzywa mają twardość korundu, dzięki czemu są niewrażliwe nawet na zarysowania ostrym przedmiotem.

Bardzo ważną częścią pielęgnacji ekranu jest też codzienne czyszczenie jego powierzchni. Dzięki temu telefon wygląda estetycznie i jest mniej narażony na zarysowania przez zbierające się na tafli ekranu drobinki brudu. Do tego celu warto wykorzystać zestaw do czyszczenia ekranu, który przyda się także przy montażu szybki na ekran.