Pancernik.eu
Etui Do Xiaomi Mi 5S
Szkło hartowane Do Xiaomi Mi 5S
Ładowarka Do Xiaomi Mi 5S
Uchwyt samochodowy do Xiaomi Mi 5S
Zestawy Do Xiaomi Mi 5S
Youtube PancernikTV

Xiaomi Mi 5s doskonale sprawdza się jako samochodowe centrum rozrywki lub praktyczna nawigacja GPS. Problemem może być jednak umieszczenie telefonu przed oczami kierowcy w taki sposób, aby zapewnić mu dobrą widoczność ekranu i bezpieczną obsługę telefonu. Aby rozwiązać ten problem, wystarczy jednak zaopatrzyć się w wygodny uchwyt samochodowy do Xiaomi Mi 5s.

Cechami dobrych uchwytów są: wytrzymałość, wygoda użytkowania, stabilność i możliwość instalacji w miejscu dopasowanym do potrzeb użytkownika. Dlatego też posiadamy szeroki wybór różnych modeli – oferujemy uchwyty samochodowe na szybę, kompaktowe uchwyty na kratkę wentylacji oraz regulowane uchwyty magnetyczne z odłączaną głowicą.

W podróży przydać może się też kultowy selfie stick. Posiadamy markowe kijki do selfie z pilotem, które przydadzą się do wykonania pamiątkowej fotografii w każdym odwiedzonym miejscu, bez pomocy osób trzecich. Posiadacze jednośladów mogą tu również nabyć uchwyt rowerowy lub motocyklowy z wytrzymałą obejmą do montażu na kierownicy.

Uchwyt samochodowy do Xiaomi Mi 5s

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium