Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Promocja

Wybierz właściwe do Xiaomi Redmi 6A szkło ochronne i nie martw się o wyświetlacz

O tym, jak łatwo uszkodzić ekran smartfona nie trzeba nikogo przekonywać. Nie zawsze musi to być spektakularny wypadek. Bywa, że przypadkiem nieopatrznie uderzymy w jakąś przeszkodę, pozostawiając na telefonie widoczny, a niekiedy utrudniający użytkowanie ślad. Zagrożeniem dla niego mogą być także różnego rodzaju przedmioty, które trafiają wraz z nim do kieszeni. Klucze i inne drobiazgi, z każdym kolejnym krokiem będą powiększały ilość pozostawionych na wyświetlaczu rys. Można jednak temu zapobiec. Przeznaczona do Xiaomi Redmi 6A folia ochronna nie pozwoli na pojawienie się na naszym ekranie jakichkolwiek zarysowań. Zabezpieczonemu przez dobre szkło hartowane Xiaomi Redmi 6A mniej zagrażają uderzenia w ekran.

Oferowana przez nas do telefonu Xiaomi Redmi 6A szybka ochronna to rozwiązanie bardzo łatwe w użyciu, z którym poradzi sobie każdy użytkownik telefonu. Wszystko, czego potrzeba do tego, by zainstalować na ekranie Xiaomi Redmi 6A szkło ochronne, znajduje się w zestawie.

Oprócz zabezpieczenia na wypadek uszkodzeń, przeznaczone do Xiaomi Redmi 6A szkło hartowane uchroni nasz wyświetlacz przed zabrudzeniami. Dzięki właściwościom hydrofobowym po prostu nie będą one do niego przywierać. Warto więc zadbać o to, by trafiła na ekran naszego Xiaomi Redmi 6A folia ochronna. Zaopatrzony w szkło hartowane Redmi 6A to jeszcze bardziej godne zaufania rozwiązanie. Dobre, pasujące do Xiaomi Redmi 6A szkło ochronne nie kosztuje wiele.

SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Każdy współczesny telefon w szczególny sposób narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Jest to związane przede wszystkim z dużymi rozmiarami wyświetlaczy. Samo zabezpieczenie ekranu odsuwa więc wiele potencjalnych problemów, z jakimi może borykać się użytkownik telefonu. Przeznaczona do Xiaomi Redmi 6A folia ochronna może być więc jednym z pierwszych zakupów posiadacza tego modelu. Wyposażony w dobre szkło hartowane Xiaomi Redmi 6A będzie miał zapewniony wyższy poziom ochrony. Odpowiednia do Xiaomi Redmi 6A szybka ochronna to prosty i niedrogi sposób na uniknięcie możliwego zniszczeniem ekranu.

Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony