Xiaomi Redmi 5

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Szukając smartfona z niższej półki cenowej, warto zainteresować się modelem Xiaomi Redmi 5. Od dawna już telefonu produkcji azjatyckiej nie są kojarzone z niską jakością, a w ostatnich latach są nawet bardzo silną konkurencją dla producentów z zachodu. Redmi 5 posiada ekran dotykowy o przekątnej 5,7 cala i proporcjach 18:9. Podziwiać można na nim grafikę w rozdzielczości 1440 x 720 pikseli. Sklep pancernik.eu poleca do tego modelu specjalnie dopasowane szkło hartowane, które pozwoli zabezpieczyć wyświetlacz przed rysami lub stłuczeniem.

Urządzenie pracuje w oparciu bardzo wydajny, jak na tę półkę cenową procerost Qualcomm Snapdragon 450 z aż ośmioma rdzeniami Cortex-A53 1,8 Ghz. Sprawną pracę aplikacji zapewniają 3 GB pamięci RAM. Obudowa urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego i warto zabezpieczyć ją z pomocą wytrzymałego etui na telefon. Urządzenie współpracuje z zachodnimi systemami GPS oraz ich rosyjskimi i chińskimi odpowiednikami – GLONASS i BDS. Dzięki temu idealnie sprawdza się jako nawigacja samochodowa. Uchwyty samochodowe z asortymentu sklepu pozwolą bezpiecznie i wygodnie wykorzystać go w tej roli.

Długa praca na jednym ładowaniu to zaleta, którą docenią osoby używające swojego Redmi 5 bardzo intensywnie w czasie dnia. Zainstalowany na stałe akumulator o pojemności 3.300 mAh gwarantuje wiele godzin nieprzerwanej pracy. Do podładowania baterii polecamy ładowarki sieciowe i samochodowe renomowanych firm oraz powerbanki, które przydarzą się na biwaku z dala od cywilizacji.