SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Rysa na ekranie – oto koszmar każdego prawdziwego fana technologii mobilnych. Niestety wadą większości smartfonów jest właśnie delikatna konstrukcja wyświetlacza. Model Xiaomi Mi 5 nie jest tu wyjątkiem. Na szczęście istnieją proste sposoby na zabezpieczenie matrycy przed takimi wypadkami. Akcesoria ochronne na ekran Xiaomi Mi 5 są u nas dostępne w ciągłej sprzedaży.

Jak jednak zabezpieczyć ekran? Najprostszym i najbardziej popularnym sposobem jest zastosowanie wysokowytrzymałych akcesoriów. Specjalne folie poliwęglanowe chronią przed zarysowaniem i rozbiciem ekranu, zapewniając jednocześnie łatwy montaż i wysoka trwałość. Innym rozwiązaniem jest szkło hartowane, które charakteryzuje się bardzo dużą twardością. Szczególnie polecamy produkty marki 3MK i Benks.

Równie ciekawą alternatywą jest folia ochronna w płynie, która pozwala pokryć ekran powłoką z ceramicznych nanocząsteczek. Do dyspozycji są też specjalne zestawy do czyszczenia ekranów, które pozwolą utrzymać wyświetlacz w czystości i ułatwią idealnie nalepić folię lub szkło na ekran Xiaomi Mi 5.