Xiaomi Mi 5

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Ekran o przekątnej 5,15 cala, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 i aż 3 GB pamięci RAM – tak najłatwiej przybliżyć zalety smartfona Xiaomi Mi 5. Oczywiście do jego atutów zaliczyć można też niezwykle nowoczesny wygląd i wysoką ergonomię. Każdy fan technologii mobilnych dobrze wie, że dobrze dobrane akcesoria do telefonu pozwalają dopasować smartfon do swoich konkretnych potrzeb.

Dlatego też w naszym sklepie znaleźć można wszelkie niezbędne dodatki i akcesoria do Xiaomi Mi 5. Wśród prawdziwych bestsellerów warto wyróżnić kolekcję niezwykle praktycznych etui na telefon, które zapewnią ochronę przed rysami i uszkodzeniami. Ogromnym powodzeniem cieszą się także ładowarki sieciowe i praktyczne uchwyty samochodowe.

Nasz asortyment obejmuje także inne, bardzo potrzebne drobiazgi. Posiadamy kable i przewody, kompaktowe ładowarki samochodowe, folie na ekran oraz wysokowytrzymałe szkło hartowane do Xiaomi Mi 5. Oprócz tego zakupić można u nas powerbank, stację dokującą lub selfie stick.