Pancernik.eu
Filtry

Ciche podróże przez wielu kierowców uznawane są za nudne – człowiek po dłuższej trasie jest znużony milczeniem, przez co szybciej zaczyna odczuwać zmęczenie. Inaczej jest w przypadku, gdy w tle gra ulubiona muzyka lub gdy można zamienić z kimś słówko. Jak doskonale wiemy, istnieje zakaz korzystania z urządzeń mobilnych podczas jazdy – nie zmienia to jednak faktu, że wciąż ma się możliwość rozmowy z bliską osobą. Przysłużyć się temu może nowoczesny transmiter FM, pełniący funkcję zarówno radia, jak i stacji dźwiękowej. Czas skończyć z ciszą i przywrócić ulubione brzmienia podczas jazdy. Aż 90% zmotoryzowanych potwierdza, że regularnie słucha muzyki podczas prowadzenia auta – statystyka więc jest powalająca. Dzięki urządzeniu jakim jest transmiter samochodowy, można robić to bezpiecznie.

Transmiter FM

 

Bez rozpraszania. Transmiter Bluetooth – metoda działania

Transmiter FM do samochodu jest coraz częściej używanym elementem. Akcesorium samochodowe umożliwia przesyłanie dźwięku do radia samochodowego z innego urządzenia (tabletu, telefonu), z którym to łączy się bezprzewodowo za pomocą każdemu znanego modułu Bluetooth bądź przez gniazdo USB. Proces przesyłania dźwięku polega na wykorzystaniu pasma częstotliwości radiowych przez transmiter. Wiele doskonałych transmiterów FM nie jest wyposażonych w wewnętrzne akumulatory, dlatego najlepszą opcją jest podłączenie ich do samochodowego gniazda zapalniczki. W naszym sklepie znajdziesz modele transmiterów Bluetooth, które dodatkowo działają jako ładowarka USB. Możesz więc podłączyć swój smartfon bez obaw, że ten rozładuje się podczas dłuższej trasy. Po uruchomieniu urządzenia należy sparować je z nośnikiem, później zaś wybrać jedną częstotliwość zarówno w radiu samochodowym, jak i przedmiocie. I gotowe! Możemy śmiało uruchomić ulubioną playlistę i cieszyć się wyjątkową trasą wzbogaconą o wiele elementów dźwiękowych. Jak już wcześniej wspominaliśmy, transmiter samochodowy Bluetooth pozwala na przeprowadzanie bezpiecznej rozmowy telefonicznej, ponieważ niektóre modele mogą pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego. Głos po drugiej stronie telefonu odbija się bowiem w głośnikach samochodowych, dzięki czemu konwersacja nie jest zakłócana przez jadące samochody i tym podobne przeszkody, więc możesz cieszyć się naprawdę dobrą jakością dźwięku.

 

Transmiter Bluetooth zamieni twoje radio w prawdziwą stację didżeja!

Transmiter Bluetooth do zapalniczki to wynalazek zdobywający coraz większą popularność wśród miłośników motoryzacji i tych, którzy zawodowo wyruszają w długie trasy z punktu A do punktu B. Wiemy, jak ważne podczas podróży jest bycie w kontakcie ze światem i najbliższymi – dlatego w naszej ofercie zawarliśmy same topowe modele od popularnych producentów. Dzięki naszym sprzętom nawet stare radio może zmienić się w najnowocześniejszy odtwarzacz muzyki, który rozkręci niejedną podróż, rozśpiewując pasażerów. Mamy nosa do nowości! Od lat zajmujemy się dostarczaniem naszym Klientom akcesoriów elektronicznych – cel jest jeden; ułatwienie życia i zwiększenie komfortu użytkowania z danych urządzeń. W rytmie prawdziwego disco, stale powiększamy swój asortyment, jednocześnie oferując szybką dostawę pod same drzwi. Pancernik dba o wszystkich miłośników elektroniki – zapewniając im wszystko to, co najlepsze. Przekonaj się sam, podróżując kursorem po kategoriach, jakie posiadamy w naszym sklepie. Kto wie, może coś wpadnie Ci w oko?

 

Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium