Szkło hartowane, szybka, folia do HTC U11

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Smartfon HTC U11 wygląda jakby został w całości odlany z krystalicznie czystego szkła. To jeden z najważniejszych powodów, dla których warto chronić go przed wszelkimi rysami i przetarciami. Szczególnie narażoną na uszkodzenia częścią telefonu jest jego ekran – dlatego też, dla posiadaczy tego modelu mamy niezwykle praktyczne akcesoria ochronne HTC U11.

Jednym z najlepszych rozwiązań problemu delikatnej matrycy jest inwestycja w szkło hartowane. Specjalnie zaprojektowane i idealnie dopasowanego do HTC U11 szybki ochronne z wysokowytrzymałego materiału to idealne zabezpieczenie zarówno przed rysami, jak i pęknięciami i stłuczeniem matrycy. W naszej ofercie znaleźć można m.in. markowe szkła na ekran Zagg oraz elastyczne szkło 9H 3MK.

Dostarczamy także innowacyjne folie ochronne w płynie, które zabezpieczają ekran nanopowłoką ceramiczną o wysokiej twardości. Ciekawą alternatywą mogą być również zestawy folii na obudowę HTC U11, z pomocą których można zabezpieczyć nie tylko ekran, ale także całą konstrukcję smartfona.