Folia ochronna czy szkło hartowane? Co lepiej sprawdzi się w Sony Xperia XZ3?

Dzięki naszym specjalistom w pancernik.eu znajdziesz jakościowe szkło hartowane a kategoria „folia ochronna” przywita Cię mnogością typów i specyfikacji. Ostatecznie jednak szybka ochrona bądź folia, którą wybierzesz pełnią dokładnie tę samą funkcję – przede wszystkim utrzymują kluczową powierzchnię smartfona w nienaruszonym stanie a w razie upadku sprawiają, że siła uderzenia koncentruje się na zewnętrznej osłonie ocalając pole dotykowe.

Oba warianty zabezpieczenia mają swoich zwolenników. Orędownicy szklanej alternatywy wskazują, o ile lepszą tarczą pozostaje szybka ochronna, zaś miłośnicy rozwiązań lekkich i komfortowych proponują funkcjonalność i wygodę, jaką gwarantuje folia ochronna. W przypadku telefonu klasy Xperia XZ3, okrzykniętego najlepszym smartfonem Sony, prestiż i jakość muszą zostać połączone z troską o asekurację perfekcyjnie zaprojektowanego przedmiotu. Kwota przeznaczona na zakup elektronicznego gadżetu nie powinna pozostawać bez ubezpieczenia, stąd też odpowiedzialny użytkownik już w momencie zakupu smartfona zacznie rozglądać się za masywną hartowaną szybką bądź ledwie wyczuwalną pod palcami folią ochronną.

SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

Ekran smartfona to najbardziej narażona na uszkodzenia część naszego sprzętu. Szczególnie w wypadku urządzeń wysokiej klasy, jak choćby Sony Xperia XZ3, warto zainwestować w powłokę, która zapewni całości adekwatną protekcję. Efektywna zapora przed uszkodzeniami mechanicznymi przybiera wiele form różniących się grubością, materiałem, ciężarem i oczywiście solidnością wykonania. W naszym asortymencie związanym z modelem Xperia XZ3 od Sony wyselekcjonowaliśmy najbardziej sprawdzone marki gwarantujące bezpieczeństwo wyświetlacza.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl