Wybierz odpowiednie do Twojego Sony Xperia XZ2 szkło ochronne i bądź o niego spokojny

Do uszkodzenia ekranu może dojść na wiele sposobów i dotyczy to także tych pokrytych szkłem o dużej twardości. Doskonale zaprojektowany kształt obudowy XZ2 wspaniale leży w dłoni, jednak łatwo może się niej wysunąć, uderzając w znajdujące się wokół przedmioty. Jeśli nieopatrznie będziemy wkładać nasz telefon do kieszeni z twardymi przedmiotami również nie można wykluczyć, że po pewnym czasie zauważymy tego skutki. Zagrożenie to da się jednak wyeliminować, do czego służy choćby dedykowana do Sony Xperia XZ2 folia ochronna, dzięki której żadne zarysowania nie pojawią się na samym ekranie. Wyposażona w zdolne przyjąć na siebie energię uderzenia szkło hartowane Xperia XZ2, będzie zaś w dużym stopniu zabezpieczona na wypadek upadków czy kolizji z różnymi obiektami. Co ważne, decydując się na to, by zainstalować na swoim Sony Xperia XZ2 szkło ochronne, nie musimy w jakimkolwiek stopniu rezygnować z żadnej zalety i funkcjonalność telefonu. Przeznaczona do Sony Xperia XZ2 szybka ochronna w jakikolwiek sposób nie wpływa bowiem na jakość obrazu i sprawność działania funkcji dotykowej. Jej umieszczenie na ekranie jest w dodatku bardzo proste i wymaga jedynie minimum staranności i precyzji, a wszystko, co jest do tego potrzebne, znajduje się w zestawie. Dobre odpowiednie do telefonu Sony Xperia XZ2 szkło hartowane jest w dodatku wykończone w sposób, który powoduje, że nie przywiera do niego tłusty nawet brud czy woda. Korzystanie ze smartfona staje się więc nie tylko bezpieczniejsze, ale i wygodniejsze.

SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

Choć producenci dokładają starań, by wyświetlacze miały jak najwyższą odporność, zawsze warto zapewniać im dodatkową ochronę. Tym bardziej w tak dobrym telefonie, jak Xperia XZ2, który może posłużyć nam długo. Wyposażona w odpowiednie dla tego aparatu szkło hartowane Xperia XZ2 to więc podstawowa konieczność, jaka stoi przed jej posiadaczem. Skuteczną ochronę przed zarysowaniami będzie gwarantowała także przeznaczona do Sony Xperia XZ2 folia ochronna.

Zadbaj o to, by umieszczona na ekranie Twojego Sony Xperia XZ2 szybka ochronna zabezpieczała go przed możliwymi uszkodzeniami.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl