Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Rodzaje akcesoriów ochronnych dla smartfonów. Kiedy wybrać etui, a kiedy futerał czy pokrowiec? 0
Rodzaje akcesoriów ochronnych dla smartfonów. Kiedy wybrać etui, a kiedy futerał czy pokrowiec?

Obecnie nie uświadczymy już na rynku telefonów niezniszczalnych a o ostatnich technologicznych nowinkach w branży GSM trudno powiedzieć, by były pozbawione słabych punktów. Niezmiennie najbardziej narażoną na urazy częścią całości wciąż pozostaje ekran dotykowy, do którego stłuczenia i zarysowania wystarczą sekundy nieuwagi oraz najdrobniejsze uderzenia. Szczęśliwie na rynku dostępnych jest coraz więcej produktów mających za zadanie uchronić nas przed niefortunnymi zrządzeniami losu.

Etui xiaomi mi 6 będzie naturalnie różniło się od futerałów, pokrowców, nakładek i kejsów dostępnych na rynku dla tego konkretnego modelu. Ponieważ jednak zaczęliśmy wymieniając smartfona z dostatecznie wysokiej półki, bez wątpienia musimy powiedzieć o konieczności zainwestowania w jego ochronę oraz personalizację. W najlepszych sklepach z akcesoriami telefonicznymi obok licznych powerbanków, szybek i folii ochronnych napotkamy osobną kategorię produktów przeznaczonych do zabezpieczania naszego aparatu telefonicznego przed czynnikami takimi jak upadki, uderzenia, nadmierne rysowanie się oraz nawet, w niektórych wypadkach, przed zbytnimi spadkami temperatury. Ilość czynników, które skutecznie krzyżują pracę naszych urządzeń jest z całą pewnością znacznie większa, często jednak doskonałą metodą na ich pokonanie pozostaje zmiana dotychczas stosowanej oprawy.

Odpowiednie etui to to, które wyraża Ciebie!

Oprócz wymienionego wcześniej szeregu dobroczynnych działań oprawa naszego smartfona pełni przede wszystkim funkcję reprezentacyjną. Stąd też na biznesowe spotkanie chętniej zabierzemy telefon opakowany w skórzany pokrowiec bądź futerał z klapką w stonowanym i przywodzącym na myśl profesjonalizm kolorze, ewentualnie nakładkę typu sticker o jednolitym charakterze lub wzorze i teksturze przypominających naturalne desenie. Kiedy natomiast zdecydujemy się na bieganie, wspinaczkę lub kolarstwo wyczynowe, zdecydowanie znacznie lepiej pasować nam będą akcesoria o żywszych kolorach i typie bumperów, nakładek oraz hardkejsów.

Z kolei do młodszych użytkowników telefonów komórkowych z pewnością zaapelują oprawy każdego typu, byle wiązały się z konkretnymi bohaterami i wzorami z ulubionych filmów i bajek. Jak widać więc każda podgrupa „opakowań” ochronnych przynosi korzyści w postaci jedynego w swoim rodzaju a do tego doskonale zabezpieczonego telefonu. Jeśli jednak udajemy się na poważne spotkanie lub chociażby rozmowę o pracę, najlepiej wybrać klasyczne skórzane etui, które świetnie dopasuje się estetycznie zarówno do wspomnianego Xiaomi MI 6 oraz do Iphone'a, Huaweia i Samsunga.

Komentarze do wpisu (0)