W lekkich i kompaktowych laptopach MacBook Pro 15” firmy Apple zadbano o wydajność, niewielką masę i innowacyjne rozwiązania poprawiające komfort pracy na urządzeniu mobilnym. O ochronę i bezpieczeństwo ekranu zadbać trzeba jednak samodzielnie. Do tego zadania najlepiej wykorzystać idealnie dopasowane akcesoria ochronne do MacBook 15”.

Zabezpieczenie piętnastocalowego ekranu może wydawać się zadaniem skomplikowanym, ale w praktyce oznacza to jedynie kilka chwil poświęconych na nalepienie specjalnej folii. Folia ochronna na ekran MacBook Pro 15” z naszej oferty to sprawdzony sposób na zabezpieczenie matrycy przed brudem, rysami i stłuczeniem. Trwała powłoka zabezpieczająca to gwarancja, że wyświetlacz będzie wyglądał jak nowy, nawet po wielu latach użytkowania.

W sprzedaży znajdują się również wszelkie akcesoria niezbędne do montażu folii ochronnych i pielęgnacji wyświetlacza. Oferujemy zestawy do czyszczenia ekranów oraz ściereczki do wyświetlaczy renomowanych firm. Z ich pomocą z łatwością można pozbyć się kurzu, brudu i tłuszczu z matrycy przed naklejeniem folii lub w ramach czyszczenia ulubionego urządzenia. 

Ochrona wyświetlacza