SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Projektanci smartfona Nokia 6 zafundowali mu metalową obudowę, chroniąc urządzenie w znacznym stopniu przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Niestety tego samego nie zrobiono z bardzo dobrym, 5,5-calowym wyświetlaczem – o jego ochronę zadbać trzeba samodzielnie, dobierając odpowiednio wytrzymałe akcesoria ochronne do telefonu Nokia 6.

Podstawowym i najczęściej wykorzystywanym sposobem zabezpieczenia wyświetlacza jest folia ochrona na ekran. Wykonana z bardzo trwałego tworzywa nalepka tworzy warstwę chroniącą ekran przed rysami i uszkodzeniami. Jeszcze lepszy efekt daje szkło hartowane na ekran, które może się oprzeć nawet zarysowaniom wykonanym ostrym narzędziem.

Ochrona ekranu to również codzienne czyszczenie. Dla fanów smartfona Nokia 6 mamy wysokiej jakości zestawy do czyszczenia ekranów i dedykowane do pielęgnacji urządzeń mobilnych ściereczki do ekranów. Będą one przydatne przy usuwaniu z wyświetlacza zabrudzeń i kurzu oraz pomogą trwale i estetycznie nalepić szkło 9H lub folię ochronną.