Pancernik.eu

Ładowanie indukcyjne stało się stałym elementem najnowszych modeli znanych motoryzacyjnych marek. Jeśli jednak nie należysz do właścicieli świeżo wyprodukowanych aut, z pewnością powinieneś skorzystać z propozycji firmy Samsung. Technologiczny gigant oferuje tym razem produkt mogący zaoszczędzić Tobie i Twoim bliskim niewygody przebierania w przewodach za każdym razem, gdy pragniemy uzupełnić zasoby energii smartfona. Ładowarka indukcyjna Samsung pozostaje kompatybilna ze wszystkimi nowymi telefonami liczących się marek dzięki globalnemu standardowi QI, więc podczas jazdy każdy z podróżnych będzie w stanie zadbać o baterię swojego telefonu.

 

Ładowarka indukcyjna Samsung

Dlaczego potrzebna Ci ładowarka Samsung do ładowania indukcyjnego?

Technologia bezprzewodowa raduje w pierwszej kolejności kierowców, którzy przez lata musieli walczyć z plątaniną kabli i w razie potrzeby angażować się w karkołomne przepinanie przewodów. Jazda z kierowcą zajętym okablowaniem nie należy, jak wiadomo, do najbezpieczniejszych czynności na świecie, dlatego idealnym rozwiązaniem wydają się komponenty takie jak ładowarka indukcyjna. Samsung opracował specjalny ergonomiczny design i dobrał materiały tak, aby przedmiot był w stanie przeżyć niejedną generację smartfonów. W tym przypadku cena idzie w parze z jakością, stąd też inwestycja zwraca się, gdy tylko uzmysłowimy sobie jak długo będziemy cieszyć się pracą produktu.

Ładowarka indukcyjna Samsung to klasa przypieczętowana logo jednej z największych korporacji technologicznych na planecie. Oprócz gwarancji firmy zyskujemy jednak rzeczy, które choć z pozoru nie mają znaczenia, wpływają na całokształt użytkowania sprzętu. Eksperckie zaprojektowanie zwiększa swobodę i funkcjonalność a obsługa staje się intuicyjna. Naturalnie przedmiot świetnie wkomponuje się w załomy typowej deski rozdzielczej, stąd też subtelna estetyka do spółki z parametrami technicznymi sukcesywnie zapewniają urządzeniu miejsce w coraz większej ilości pojazdów.

darmowy paczkomat od 40 zł
Filtry
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium