Filtry
Producent
Liczba gniazd wyjściowych
Obsługiwana technologia
Prąd wyjściowy (mA)
Cena
  • od
    do
Promocja

Jakie korzyści przyniesie ładowarka indukcyjna Nillkin?

Obok komfortu i łatwości obsługi na pierwszy plan, kiedy chodzi o zalety, wysuwa się kompatybilność z każdym dzisiejszym smartfonem. Oznacza to, że osoby posiadające dwa lub więcej telefonów będą mogły nareszcie porzucić piekło zmiany i przechowywania stosów rozmaitych kabli. To wielki krok ku absolutnej wolności od zniewalających i utrudniających pracę z urządzeniami przewodów. Dodatkowo Twój telefon będzie Ci wdzięczny za bezpieczeństwo korzystania z propozycji Nillkin.

Ładowarka przenośna oparta o technologię indukcji idealnie nadaje się do użycia w aucie, gdzie prostota budowy, dobry design i bezawaryjne działanie komponentów pozostają na wagę złota. Jako kierowcy zdajemy sobie doskonale sprawę z ilości zaoszczędzonego czasu i ogromnej funkcjonalności prezentowanego tu sprzętu. Jego wszechstronność sprawia, że produkt poradzi sobie w każdym środowisku, zaś dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów marka Nillkin pozostanie logo gwarantującym najlepszą jakość, odporność oraz żywotność wśród dostępnych na rynku ładowarek.

Ładowarka indukcyjna Nillkin

QI to wspierany przez wszystkie liczące się marki przenośnej elektroniki standard pozwalający na bezprzewodowe ładowanie urządzeń. Jeśli chcesz wygodnie ładować wszystkie swoje gadżety elektroniczne bez konieczności uciążliwego przepinania przewodów i stosowania adapterów, ładowarka indukcyjna Nillkin jest produktem dla Ciebie. Komfort i łatwość obsługi sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla osób zmotoryzowanych, które w trakcie jazdy muszą być skupione na ruchu ulicznym, nie zaś na walce z naręczami poplątanych przewodów.

pixel do góry