Przejściówka, której potrzebujesz, czyli adaptery USB

Aktualnie większość narzędzi i sprzętów funkcjonuje w oparciu o standard USB, dlatego jeżeli mamy problem z połączeniem naszych produktów, najlepiej odwołać się do tego uniwersalnego i popularnego łącza. Oczywiście w zależności od tego do czego będzie użyty nasz adapter (lub adaptery) powinniśmy poszukać złączek o odpowiedniej konfiguracji i liczbie wejść oraz wyjść. W większości wypadków trafimy na standardowe problemy z podłączeniem, toteż poszukiwana przejściówka nie opróżni naszego portfela. Może jednak zdarzyć się tak, iż przy bardziej zniuansowanych operacjach adapter osiągnie cenę adekwatną do popularności danego połączenia.

Jeśli jeszcze nie dysponujemy stosownymi i często przydatnymi przejściówkami USB, najwyższy czas, byśmy zaopatrzyli się w zwyczajowo używane modele. Dzięki temu nie tylko my, ale i nasi goście lub współpracownicy będziemy mogli bez większych kłopotów i eksperymentów zintegrować ze sobą najbardziej przydatne sprzęty i działać jeszcze wydajniej. Nasze adaptery ułatwią Ci życie, kiedy znienacka okaże się, że od sukcesu dzieli nas jedynie przejściówka.

Przejciówka / adapter

Każdy z nas wielokrotnie znalazł się w sytuacji, kiedy trzeba szybko i sprawnie połączyć ze sobą dwa niekompatybilne urządzenia. W takich sytuacjach najczęściej ratuje nas adapter USB. Jego zadaniem, w zależności od modelu i przeznaczenia, pozostaje stworzenie portu między sprzętami pokroju telefonów, tabletów, komputerów oraz wielu innych bardziej specjalistycznych elektronicznych przedmiotów. Adapter, czyli zwyczajowa przejściówka, sprawia, że dwa lub więcej przyrządów zaczyna funkcjonować w harmonii umożliwiając synchronizację, kopiowanie, edycję danych oraz wiele innych operacji.

Adapter Belkin 3.5mm Audio do USB-C 0.9m Adapter Belkin 3.5mm Audio do USB-C 0.9m
Producent: Belkin
Cena: 99,00 zł 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adapter Belkin 3.5mm Audio do USB-C 1.8m Adapter Belkin 3.5mm Audio do USB-C 1.8m
Producent: Belkin
Cena: 105,00 zł 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Adapter Belkin USB-C do VGA, czarny Adapter Belkin USB-C do VGA, czarny
Producent: Belkin
Cena: 179,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kabel Belkin HDMI 4K HDTV Gold 1m, czarny Kabel Belkin HDMI 4K HDTV Gold 1m, czarny
Producent: Belkin
Cena: 29,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony