Filtry

Kabel do ładowania magnetycznego to komfort i dłuższa żywotność sprzętu

Jeśli wciąż nie jesteśmy przekonani do łatwości ładowania magnetycznego i od lat służy nam ten sam kabel USB, z pewnością nie używamy swojego sprzętu dostatecznie często. Ładowarka magnetyczna to sposób, który przychodzi z pomocą przede wszystkim tym, którzy w toku dnia dziesiątki razy zmuszeni są podłączać i rozłączać swoje gadżety i narzędzia. Prostota z jaką podepniemy smartfona do samochodowej ładowarki bądź komputera nie ma sobie równych – a wszystko to bez narażania wejść i wyjść telefonu na szwank. Dodatkowo magnetyczny kabel do ładowania idealnie sprawdzi się przy urządzeniach Apple oraz tradycyjnych portach micro USB.

Kabel magnetyczny to jednak nie tylko dostarczanie energii do urządzeń o słabnącej baterii. Za jego sprawą uskutecznimy transmisję danych, zaś widoczna dioda podpowie nam, czy interesujący nas sprzęt zakończył już ładowanie. Ładowarka magnetyczna to również odłączanie nie grożące zniszczeniem przewodu i wejścia, a tym samym niemal nieograniczona wytrzymałość potwierdzona testami. Do zalet zaliczymy także fakt, że ten sam kabel dzięki swojej wszechstronności przyda ci się nawet po zmianie telefonu.

Kabel Magnetyczny

Standardowe podłączenie telefonów do ładowarki oraz kable służące do przesyłu danych mają wiele wad, z których gros wiąże się z newralgicznymi punktami złączy na wejściach i wyjściach. Aby uniknąć problematycznego szczególnie w trakcie jazdy szukania portu i wtykania wejścia przy pomocy dwóch rąk czołowi producenci opracowali kabel magnetyczny USB, którego koniec z jednej strony przyłącza się w oparciu o pole magnetyczne końcówki. To wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chce uniknąć problemów pojawiających się przy eksploatacji portów w normalnym toku użytkowania przenośnej elektroniki.

Kabel Benks Magnetic USB-A do USB-C 1.2m, srebrny Kabel Benks Magnetic USB-A do USB-C 1.2m, srebrny
Producent: Benks
Cena: 30,00 zł 49,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium