Nawet chwila nieuwagi może sprawić, że ekran Huawei Honor 8 zostanie zarysowany. Najczęstszą przyczyną uszkodzenia cennego aparatu jest stłuczenie wyświetlacza spowodowane przypadkowym upadkiem na twardą powierzchnię, uderzeniem ostrym przedmiotem lub kantem stołu. Dlatego też akcesoria ochronne Huawei Honor 8 cieszą się tak ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów.

Najczęściej wybieraną metodą zabezpieczenia matrycy jest folia ochronna. Do wykonania takich folii stosowany jest niezwykle mocny poliwęglan, który doskonale chroni przed rysami i zabrudzeniami. Jednocześnie nie sprawia żadnych problemów w czasie montażu.

Jeszcze wyższy stopień ochrony zapewnia szkło hartowane, wykonane z tworzywa o twardości 9 stopni w skali Mohsa. Oznacza to, że szybki ochronne 9H Huawei Honor 8 chronią nawet przed zarysowaniem ostrym narzędziem i potłuczeniem podczas upadku na twardą powierzchnię. W sprzedaży posiadamy m.in. szkło hartowane MyScreen, które wyróżnia się wysoką jakością i trwałością. Ważne jest również zachowanie czystości wyświetlacza, w czym pomóc mogą nasze zestawy do czyszczenia ekranu.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium