Odpowiednio zabezpieczony i czysty ekran smartfona to warunek przyjemnego i bezpiecznego użytkowania na co dzień. Posiadacze modelu Huawei Honor 8 Pro często poszukują odpowiednio dobranych akcesoriów do czyszczenia i ochrony wyświetlacza, gdyż duża matryca o przekątnej 5,7 cala jest szczególnie podatna na rysy i zabrudzenia.

Zestawy do czyszczenia wyświetlacza przydadzą się każdemu posiadaczowi smartfona. Ślady palców, zanieczyszczenia i kurz sprawiają, że użytkowanie urządzenia jest nieprzyjemne i utrudnione. Markowy zestaw do czyszczenia ekranów to wyjątkowo prosty, niedrogi i ekspresowy sposób na pozbycie się wszelkich - nawet trudnych do usunięcia - zabrudzeń i śladów pozostawionych na matrycy.

Folie ochronne i szkła hartowane to doskonały sposób na ochronę wyświetlacza przed rysami. Teraz dostępne jest również inne, znacznie bardziej innowacyjne rozwiązanie dla posiadaczy modelu Huawei Honor 8 Pro – folia ochronna w płynie. Nano powłoka ceramiczna chroni ekran tak samo skutecznie jak szkło hartowane.

Szkło hartowane, szybka, folia do Huawei Honor 8 Pro

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu