Dobrej jakości uchwyt samochodowy do telefonu Huawei Honor 7 to marzenie każdego kierowcy. W naszym asortymencie posiadamy jedynie najlepsze i dokładnie przetestowane uchwyty, które pozwolą cieszyć się funkcjonalnością i bezpieczeństwem smartfona na każdej trasie. Do dyspozycji mamy uchwyty samochodowe na szybę i deskę rozdzielczą oraz uchwyty na kratkę klimatyzacji.

Asortyment obejmuje również nowoczesne podkładki pod telefon i bardzo praktyczne uchwyty magnetyczne, które pozwolą w mgnieniu oka odłączyć smartfon od uchwytu. Wszystkie dostępne akcesoria samochodowe to produkty znanych marek – m.in. Belkin, iOttie czy Spigen.

Posiadacze smartfona Huawei Honor 7 znajdą w tym dziale również wyjątkowe Selfie sticki, które pozwolą wykonać piękne zdjęcia w każdych warunkach. Koniec z proszeniem obcych osób o zrobienie zdjęcia – kijek do selfie z wyzwalaczem rozwiąże ten problem raz na zawsze. Posiadamy także uchwyty rowerowe i motocyklowe z zaczepem dostosowanym do montażu na kierownicy jednośladów.

Uchwyt samochodowy do Huawei Honor 7