Dla prawdziwego miłośnika technologii mobilnych, ogromnie ważne są drobne akcesoria do telefonów. Fani modelu Huawei Honor 7 dobrze wiedzą, jak przyjemnie korzysta się z ulubionego smartfona, posiadając niezawodne kable i przewody, kompaktową ładowarkę czy słuchawki do telefonu. Dlatego właśnie w naszej ofercie znaleźć można wszelkie niezbędne dodatki do Huawei Honor 7.

Swoim klientom oferujemy m.in. kable ładująco-synchronizujące ze złączem MICRO USB, które dostępne są w wielu kolorach. Posiadamy także specjalnie zaprojektowane kable combo wyposażone we wtyczkę USB-C, połączoną z przejściówką do portu MICRO-USB. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić miejsce w plecaku i uniknąć plątaniny przewodów w torbie.

Ładowanie baterii to konieczność, ale bez odpowiedniej ładowarki do telefonu nie sposób uzupełnić poziomu energii w akumulatorze. W naszym sklepie znaleźć można jednak zarówno klasyczne ładowarki sieciowe, jak i wyposażone we wtyk do zapalniczki ładowarki samochodowe. Każdy fan Huawei Honor 7 znajdzie u nas coś dla siebie!

Ładowarka samochodowa, sieciowa do Huawei Honor 7