Grafika oglądana na 5,5-calowym wyświetlaczu Huawei Honor 6X robi wrażenie. Niestety, wystarczy jedna rysa, aby przyjemność z użytkowania znacznie spadła. Jeszcze gorzej jest gdy telefon upadnie na twardy chodnik, a duża matryca pokryje się siatką spękań. Przed takimi wypadkami najłatwiej ochronić się, wybierając akcesoria ochronne do ekranów, które nieprzerwanie dostępne są w naszej ofercie.

Folia poliwęglanowa i szybki hartowane na ekran to nie jedyny sposób, aby zapewnić wysoki poziom ochrony matrycy swojego Huawei Honor 6X. Dzięki najnowocześniejszym dokonaniom nanotechnologii dostępne są obecnie ochronne folie w płynie. Ich nakładanie jest jeszcze prostsze niż w przypadku folii i szkła hartowanego. Ceramiczna nanopowłoka o wysokiej twardości chroni równie skutecznie co szybki 9H.

Do dyspozycji naszych klientów mamy także doskonałe zestawy do czyszczenia ekranów, które przydadzą się podczas instalacji akcesoriów oraz do usuwania zanieczyszczeń i śladów palców podczas codziennej eksploatacji.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium