Aluminiowa obudowa, duży wyświetlacz i ogromna pojemność baterii – tak w skrócie można opisać smartfon Huawei Honor 6X.Jest jednak coś, co w szczególności wyróżnia ten niezwykły model – to jeden z innowacyjnych telefonów, które wyposażono w aparat z dwoma soczewkami. Co więcej, w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego też Huawei Honor 6X to idealne narzędzie dla fanów fotografii.

Grono miłośników Huawei Honor 6X stale rośnie, dlatego też przygotowaliśmy dla nich unikalną ofertę markowych dodatków do tego modelu. Oferowane przez nas akcesoria do Huawei Honor 6X to m.in. doskonałej jakości kable i przewody synchronizująco-ładujące, przejściówki i uchwyty samochodowe różnego typu.

Posiadamy także szeroki wybór etui na Huawei Honor 6X oraz praktyczne i sprawdzone akcesoria na ekran: folie poliwęglanowe, szkło hartowane i uniwersalne zestawy do czyszczenia wyświetlaczy. Gdy potrzebny są dedykowany kabel do telefonu, ładowarka samochodowa lub uchwyt magnetyczny – to właśnie idealne miejsce dla Ciebie!

Huawei Honor 6X

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
  • promocja
Etui wodoszczelne Spigen Velo A600 IPX8 6'', białe Etui wodoszczelne Spigen Velo A600 IPX8 6'', białe
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja