Najgorszy koszmar posiadacza Samsung Galaxy S6 to stłuczony ekran. Ten piękny i funkcjonalny smartfon zasługuje na maksymalne zabezpieczenie wyświetlacza, a nasz sklep specjalizuje się w dostarczaniu akcesoriów ochronnych najwyższej jakości. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by już dziś zdecydować się na jeden z markowych produktów – szkło hartowane lub folię ochronną na ekran.

Wysokowytrzymałe szybki ochronne do Samsung Galaxy S6 takich firm jak MyScreen czy PanzerGlass to gwarancja pełnej ochrony w każdych warunkach. Specjalne szkło 9H ma twardość korundu i nie obawia się zarysowania nawet ostrym przedmiotem – pilniczkiem do paznokci, kluczami itp.

Równie popularną metodą zabezpieczania ekranu jest folia ochronna. Osłona wykonana z przejrzystego poliwęglanu jest cienka i praktycznie niewidoczna po nalepieniu – nie zmieni zatem stylowego designu Samsunga Galaxy S6. W czasie montażu szkieł i folii przydadzą się także zestawy czyszczące do ekranów, dzięki którym z powierzchni matrycy można błyskawicznie usunąć wszelki kurz i zabrudzenia.

Szkło hartowane, szybka, folia do Galaxy S6

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu