Markowe akcesoria ochronne na ekran to jeden z najważniejszych zakupów, gdy potrzebna jest maksymalna ochrona wyświetlacza smartfona Samsung Galaxy S6 Edge. Doskonałej jakości folie ochronne i szkło hartowane 9H gwarantują, że upadek czy uderzenie nie uszkodzi delikatnej matrycy dotykowej. To również świetne zabezpieczenie przed rysami i zabrudzeniami.

W naszym sklepie stawiamy na jakość, dlatego podstawą asortymentu są produkty najlepszych firm. Można u nas nabyć m.in. szkło pancerne PancerGlass lub MyScreen oraz wyjątkowe cenione akcesoria 3MK. Dzięki temu zawsze jesteśmy pewni, że dostarczamy sprawdzone i wysokojakościowe wytwory, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Wśród produktów przeznaczonych do ochrony ekranów znajdują się również nanocząsteczkowe płyny ochronne oraz praktyczne zestawy czyszczące do wyświetlaczy. Przydadzą się one przy montażu nowej szybki na ekran oraz przy codziennej konserwacji Samsunga Galaxy S6 Edge. Oferujemy doskonałą jakość w bardzo atrakcyjnych cenach.

Szkło hartowane, szybka, folia do Galaxy S6 Edge

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu