Nowoczesny smartfon Samsung Galaxy S6 Edge może pochwalić się wyjątkową funkcjonalnością, doskonałą jakością grafiki i stylowym wyglądem. Te wszystkie atuty sprawiają, że każdy posiadacz tego modelu pragnie by służył mu on jak najdłużej, zachowując przy tym swoją niebanalną estetykę. W tym celu potrzebne jest jednak zabezpieczenie w postaci funkcjonalnego etui na telefon Samsung Galaxy S6 Edge.

Gusta bywają różne, a futerał na telefon to również ozdoba smartfona – dlatego posiadamy w ofercie wiele rodzajów pokrowców do Samsunga Galaxy S6 Edge. Dla miłośników oryginalnego designu, mamy przezroczyste etui, dzięki któremu można zawsze cieszyć się maksymalna ochroną i piękną linią Samsunga.

Wymagającym odbiorcom oferujemy pancerne etui o wzmocnionej konstrukcji oraz ekskluzywne futerały ze skóry. Samsung Galaxy S6 Edge można zabezpieczyć także inwestując w stylowy pokrowiec z neoprenu, skórzaną kaburę do paska lub sportowe etui na ramię. W ofercie posiadamy najlepszej jakości akcesoria marek takich jak Spigen, Belkin czy SupCase.

Etui, pokrowiec, case do Galaxy S6 Edge