Smartfon Samsung Galaxy S6 dla wielu użytkowników to znacznie więcej niż tylko praktyczne mobilne urządzenie o doskonałych parametrach technicznych – tysiące ludzi na całym świecie uważają ten produkt za prawdziwe dzieło sztuki i swoisty wyznacznik statusu społecznego. Akcesoria do Samsunga Galaxy S6 to zaś najlepszy sposób, aby dopasować ten niezwykły telefon do indywidualnego stylu i zapewnić sobie wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Etui na telefon Samsung Galaxy S6 to rzecz, którą większość użytkowników kupuje zaraz po otrzymaniu swojego telefonu. Dla prawdziwych koneserów dobrego stylu i fanów wysokiej jakości mamy bogatą ofertę, w której znajdują się nowoczesne pokrowce na telefon oraz luksusowe futerały do Samsunga Galaxy S6.

Asortyment obejmuje także wszelkie niezbędne drobiazgi i bardzo praktyczne akcesoria – posiadamy produkty takich firm jak PanzerGlass, Belkin czy Samsung. U nas zdobędziesz ładowarki sieciowe i samochodowe, kable i przejściówki, uchwyty samochodowe oraz szkło hartowane na ekran Samsung Galaxy S6.

Galaxy S6

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
  • promocja
Etui wodoszczelne Spigen Velo A600 IPX8 6'', białe Etui wodoszczelne Spigen Velo A600 IPX8 6'', białe
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
zobacz więcej
  • promocja