W XXI wieku jedno urządzenie może pełnić wiele funkcji – lekki i praktyczny Samsung Galaxy S5 Neo to smartfon, który kilkoma kliknięciami można zmienić z telefonu w nawigację satelitarną, odtwarzacz muzyczny lub konsolę do gier dla dzieci. Dlatego też jest to najlepszy przyjaciel kierowcy. By jednak bezpiecznie i wygodnie używać swojego Samsunga Galaxy S5 Neo w aucie, potrzebny jest uchwyt samochodowy.

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości uchwyty samochodowe z przyssawką na przednią szybę, które zapewniają doskonałą widoczność ekranu smartfona podczas jazdy. W asortymencie są też nowoczesne uchwyty magnetyczne, pozwalające błyskawicznie odłączyć telefon od mocowania oraz kompaktowe uchwyty na kratkę klimatyzacji.

Po powrocie z podróży warto naładować swojego Samsunga Galaxy S5 Neo – w tym celu idealnie sprawdzi się elegancka i praktyczna stacja dokująca z wygodną podstawką. Wystarczy jeden ruch, by podłączyć smartfon do zasilania – bez szukania wtyczek i bez żmudnego rozplątywania przewodów.

Ładowarka indukcyjna, sieciowa do Galaxy S5/Neo

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu