Czy można sprawić, aby smartfon Samsung Galaxy S5 Neo był jeszcze bardziej praktyczny? Owszem – dobrze dopasowane etui na telefon sprawi, że ten wyjątkowy model stanie się niewrażliwy na zarysowania, wstrząsy i uderzenia. Dodatkowo zmieni się jego wygląd. Futerał na Samsung Galaxy S5 Neo to idealny sposób, aby błyskawicznie dopasować estetykę aparatu do swojego gustu, zapewniając mu jednocześnie wysoki poziom bezpieczeństwa.

Samsung Galaxy S5 Neo to smartfon wszechstronny – używają go zarówno sportowcy, studenci, jak i biznesmeni oraz właściciele firm. Dla wszystkich mamy odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb etui na Samsung Galaxy S5 Neo. Oferujemy lekkie i elastyczne obudowy na telefon w wielu kolorach, luksusowe kabury oraz odporne na uszkodzenia futerały z klapką.

Sportowcy i globtroterzy z pewnością docenią sportowe opaski na telefon, dzięki którym zamocują swój Samsung Galaxy S5 Neo na ramieniu. Dla prawdziwych fanów oryginalnego designu Samsunga mamy również zestawy folii na obudowę.

Etui, pokrowiec, case do Galaxy S5/Neo

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
Opaska na ramię do 6 cali Spigen Velo Sports A700, czarne Opaska na ramię do 6 cali Spigen Velo Sports A700, czarne
Producent: Spigen
Cena: 49,00 zł 59,00 zł
zobacz więcej