Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do
Promocja

Wyposaż się w odpowiednie do Twojego tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.5 szkło hartowane i korzystaj z jego możliwości bez obaw

Tablet to niezwykle uniwersalne urządzenie. Duży ekran, a jednocześnie niewielka waga i wymiary sprawiają, że jego użytkowanie w najróżniejszych warunkach jest nadzwyczaj wygodne – zarówno w domu, jak i podczas podróży środkami komunikacji zbiorowej, czy gdziekolwiek indziej. Oznacza to jednak także, że o jego uszkodzenie nietrudno. Wyposażony w nawet tak proste rozwiązanie, jak folia ochronna Galaxy Tab A 10.5 będzie nam nadal znakomicie służył w każdej sytuacji, a ryzyko, że jego wyświetlacz zostanie zarysowany czy stłuczony zostanie zminimalizowane. Zaopatrzony w łatwe w użyciu rozwiązanie, jakim jest szybka ochronna Galaxy Tab A 10.5, tak samo reaguje na dotyk, a jakość obrazu nie ulega pogorszeniu. Wyposażenie się w pasujące do tabletu Samsung Galaxy Tab A 10.5 szkło ochronne pozwala także w dużym stopniu uporać się z problemem irytujących tłustych śladów, za co odpowiada powłoka oleofobowa. Przede wszystkim jednak, wykonana z myślą o urządzeniu Galaxy Tab A 10.5 szybka ochronna przyjmie na siebie energię uderzenia, do pewnego stopnia chronią tablet przed stłuczeniem właściwej szybki i uszkodzeniem ekranu. Wyposażony w szkło ochronne Galaxy Tab A 10.5 jest także wolny od problemu zarysowań. Ponadto przeznaczone do Galaxy Tab A 10.5 szkło hartowane jest łatwe w montażu i nie wymaga w tym zakresie fachowej pomocy. Chroniony przez takie szkło hartowane Galaxy Tab A 10.5 to zatem rozwiązanie proste i skuteczne. Zaopatrzony w tanie akcesorium, jakim jest folia ochronna Galaxy Tab A 10.5 zawsze może zachwycać swojego właściciela doskonałym obrazem.

Szkło hartowane / folia ochronna

Rosnące ekrany urządzeń mobilnych to wielkie możliwości, z jakich mogą korzystać ich użytkownicy. Jednocześnie jednak niosą ze sobą wyzwania – czy to związane z koniecznością zwiększania także pojemności baterii, czy też ochrony tak dużych powierzchni wyświetlaczy przed uszkodzeniem. Galaxy Tab A 10.5 to świetne urządzenie o niezłych parametrach w atrakcyjnej cenie – warto więc je skutecznie zabezpieczyć. Wyposażonego w dobre szkło hartowane Galaxy Tab A 10.5 możemy użytkować bez obaw, że jego ekranowi może coś zagrażać. Przeznaczona do Galaxy Tab A 10.5 folia ochronna to skuteczne i proste rozwiązanie.

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl