Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Dlaczego warto wybrać solarną wersję popularnego power banku? 0
Dlaczego warto wybrać solarną wersję popularnego power banku?

Powerbank to w obecnych dniach sprzęt, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie żadnego wyjścia. To tym przenośnym ładowarkom zapewniamy w pełni naszą funkcjonalność i dyspozycyjność w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Dziś jednak wraz z fachowcami w dziedzinie elektroniki postaramy się zastanowić nad przewagą najnowszej serii ładowanych słonecznie mobilnych ładowarek nad ich starszymi odpowiednikami nie korzystającymi z odnawialnych źródeł energii.

Kto będzie czerpał największą radość z wiosennych promieni?

Power bank to urządzenie dla ludzi, którzy ze swojej elektroniki korzystają bardzo intensywnie - dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zaraz obok nich w kolejce chętnych po najnowsze modele banków energii elektrycznej stają podróżnicy regularnie zapuszczający się w odległe i wciąż nieucywilizowane zakątki świata.

Jeśli nie należysz jednak do żadnej z tych grup nie oznacza to jednak, że w ogóle nie skorzystasz na posiadaniu sprzętu magazynującego prąd. Wystarczy przypomnieć sobie wszystkie chwile, kiedy bateria telefonu niespodziewanie wyczerpała się uniemożliwiając jakikolwiek kontakt z bliskimi lub współpracownikami. Nie zaszkodzi również poszukać odpowiedzi na pytanie, co stałoby się z osobą pragnącą wezwać pomoc do górskiej wyprawy, jeśli oprócz telefonu wyczerpałby się jej również power bank? Z pewnością nie zdołałaby wykonać połączenia, a to w zależności od okoliczności mogłoby oznaczać najgorsze.

Spraw by słońce obracało się wokół... Twojej elektroniki!

Na szczęście jednak produkt, który pragniemy Wam dziś zaprezentować, powstał, aby zapobiegać sytuacjom, w których nagle stajemy się bezradni. O ile korzystając ze zwykłego power banku w końcu przy braku podłączeń do sieci skończy nam się moc, o tyle jeśli już mówimy o banku wyposażonym w panele słoneczne mogące zasilać urządzenie bez końca, teoretycznie możemy przygotować się na tygodnie bez konieczności meldowania się w przybytkach zachodniej cywilizacji.

Oczywiście zawsze jesteśmy zależni od kaprysów pogody, a jednak zdolność doładowania telefonu lub tabletu z pomocą promieni słonecznych zbieranych przez powerbank brzmi imponująco i przynosi wiele frajdy. Tym bardziej, że miejsc bez dostępu do mediów społecznościowych i prądu wcale nie musimy szukać w zaroślach amazońskiej dżungli. Także w naszej ojczyźnie wielokrotnie znajdziemy rejony, które charakteryzuje zero kresek przy wskaźniku zasięgu oraz jeszcze mniej lokalnych wysiłków włożonych w podłączenie energii elektrycznej.

Biwakując w takich okolicach możemy teraz z całą stanowczością doświadczyć nie tylko prawdziwego spokoju, ale także spokoju o poziom energii elektrycznej w naszych podręcznych i przenośnych akcesoriach GSM i sprzęcie elektronicznym. Jeżeli więc zaliczasz się do niepoprawnych i żądnych przygód obieżyświatów, już dziś zainwestuj w solarny power bank, który sprawi, że słońce naprawdę zacznie co rano wstawać dla Ciebie!

Komentarze do wpisu (0)

Blog Pancernik.eu
pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl