Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Dlaczego warto wybrać solarną wersję popularnego power banku? 3
Dlaczego warto wybrać solarną wersję popularnego power banku?

Powerbank to w obecnych dniach sprzęt, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie żadnego wyjścia. To tym przenośnym ładowarkom zapewniamy w pełni naszą funkcjonalność i dyspozycyjność w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Dziś jednak wraz z fachowcami w dziedzinie elektroniki postaramy się zastanowić nad przewagą najnowszej serii ładowanych słonecznie mobilnych ładowarek nad ich starszymi odpowiednikami nie korzystającymi z odnawialnych źródeł energii.

Kto będzie czerpał największą radość z wiosennych promieni?

Power bank to urządzenie dla ludzi, którzy ze swojej elektroniki korzystają bardzo intensywnie - dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zaraz obok nich w kolejce chętnych po najnowsze modele banków energii elektrycznej stają podróżnicy regularnie zapuszczający się w odległe i wciąż nieucywilizowane zakątki świata.

Jeśli nie należysz jednak do żadnej z tych grup nie oznacza to jednak, że w ogóle nie skorzystasz na posiadaniu sprzętu magazynującego prąd. Wystarczy przypomnieć sobie wszystkie chwile, kiedy bateria telefonu niespodziewanie wyczerpała się uniemożliwiając jakikolwiek kontakt z bliskimi lub współpracownikami. Nie zaszkodzi również poszukać odpowiedzi na pytanie, co stałoby się z osobą pragnącą wezwać pomoc do górskiej wyprawy, jeśli oprócz telefonu wyczerpałby się jej również power bank? Z pewnością nie zdołałaby wykonać połączenia, a to w zależności od okoliczności mogłoby oznaczać najgorsze.

Spraw by słońce obracało się wokół... Twojej elektroniki!

Na szczęście jednak produkt, który pragniemy Wam dziś zaprezentować, powstał, aby zapobiegać sytuacjom, w których nagle stajemy się bezradni. O ile korzystając ze zwykłego power banku w końcu przy braku podłączeń do sieci skończy nam się moc, o tyle jeśli już mówimy o banku wyposażonym w panele słoneczne mogące zasilać urządzenie bez końca, teoretycznie możemy przygotować się na tygodnie bez konieczności meldowania się w przybytkach zachodniej cywilizacji.

Oczywiście zawsze jesteśmy zależni od kaprysów pogody, a jednak zdolność doładowania telefonu lub tabletu z pomocą promieni słonecznych zbieranych przez powerbank brzmi imponująco i przynosi wiele frajdy. Tym bardziej, że miejsc bez dostępu do mediów społecznościowych i prądu wcale nie musimy szukać w zaroślach amazońskiej dżungli. Także w naszej ojczyźnie wielokrotnie znajdziemy rejony, które charakteryzuje zero kresek przy wskaźniku zasięgu oraz jeszcze mniej lokalnych wysiłków włożonych w podłączenie energii elektrycznej.

Biwakując w takich okolicach możemy teraz z całą stanowczością doświadczyć nie tylko prawdziwego spokoju, ale także spokoju o poziom energii elektrycznej w naszych podręcznych i przenośnych akcesoriach GSM i sprzęcie elektronicznym. Jeżeli więc zaliczasz się do niepoprawnych i żądnych przygód obieżyświatów, już dziś zainwestuj w solarny power bank, który sprawi, że słońce naprawdę zacznie co rano wstawać dla Ciebie!

Komentarze do wpisu (3)

3 kwietnia 2019

Testowałem na Fuertaventura przy pełnym słońcu 11 UV powerbanka solarnego, ale innej firmy, niestety kiepsko to wypadło, bardziej chwyt marketingowy.

16 maja 2019

Witaj Piotr ćwiczenia

16 maja 2019

Witaj Piotr ćwiczenia

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium