Chmura tagów
Archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28
Kategorie blog

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Czy i ty potrzebujesz częstego ładowania telefonu? Poznaj zalety bezprzewodowych power banków z indukcją 0
Czy i ty potrzebujesz częstego ładowania telefonu? Poznaj zalety bezprzewodowych power banków z indukcją

Codziennie setkom ludzi na całym świecie wyczerpują się telefoniczne baterie utrudniając przy tym kontakt z bliskimi czy też współpracownikami. Aby tego uniknąć i zawsze być przygotowanym na ewentualny brak sieci energetycznej w podróży lub konkretnych lokalach, najlepiej wyposażyć się w urządzenie zwane powerbankiem lub też przenośną ładowarką. Sprawi ono, że w mgnieniu oka dostarczymy „padającemu” urządzeniu dodatkowej energii tym samym zapewniając sobie kolejne godziny niezmąconego niczym użytkowania i pracy.

Napełniaj baterie bez obecności kabli!

Absolutnym hitem ostatniego roku stał się power bank indukcyjny. To niesamowite urządzenie jest w stanie naładować wyczerpany elektroniczny sprzęt różnego rodzaju bez korzystania z kabli i szukania odpowiednich złączek oraz przewodów. Po napełnieniu go energią elektryczną możemy przykładowo udzielić jej położonemu na powerbanku smartfonowi lub tabletowi. Siła indukcji sprawi, że już po paru chwilach słupek oznaczający naładowanie baterii dotrze do końca skali.

Z całą pewnością jest to rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy pragną uwolnić się od ciągle gubiących się i plączących się kabli. Z power bankiem wspierającym technologię indukcji oraz chociażby bezprzewodowymi słuchawkami dzisiaj możemy w pełni cieszyć się swobodą ruchu oraz większą kontrolą nad całym sztabem naszych akcesoriów.

Oszczędź czas i w mgnieniu oka przełączaj urządzenia

To wszystko jednak nie koniec zalet, jakie przedstawia indukcja w urządzeniu magazynującym energię. Przede wszystkim zyskujemy przy nim znaczną ilość minut, która w przeciwnym razie zostałaby spożytkowana na dopasowywaniu i umiejscawianiu licznych urządzeń w logicznym porządku i z klarownymi liniami zwykle pogmatwanych połączeń kablowych. Czasem odnalezienie, wpięcie i wypięcie odpowiedniego sprzętu potrafi zająć wieki, szczególnie, jeśli mowa o połączeniach z elektroniką stacjonarną bądź też każdym innym wymagającym konkretnej długości kabla narzędziem komputerowym.

Dodatkową i także jedną z przeważających zalet pozostaje wspomniana wyżej możliwość rezygnacji z wielominutowych poszukiwań odpowiedniego kabla ładującego – wystarczy wyobrazić sobie, jak wygląda klasyczny scenariusz dopasowywania kabli – choćby w zestawie tabletu Lenovo, Iphone'a 7 oraz dwóch smartfonów mniej znanych producentów. Kiedy jednak wystarczy po prostu położyć przedmiot o wyczerpanych bateriach na powerbanku a po niedługim czasie podmienić go na kolejny i kolejny, wszystko staje się o niebo prostsze. Dlatego też indukcja kierowana jest głównie do osób, które z racji pracy i wielu sprawowanych funkcji muszą błyskawicznie przełączać się z telefonu na telefon, dbając jednocześnie o zachowanie odpowiedniego poziomu naładowania.

Komentarze do wpisu (0)

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium