Prezencję, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania laptopów MacBook Air 13” można znacząco podnieść, decydując się na jeden, prosty krok – zakup eleganckiego etui na laptop, który stanie się wyjątkową ozdobą, zapewni bezpieczeństwo i nada urządzeniu całkiem nowego, indywidualnego charakteru.

Co najczęściej wybierają posiadacze laptopa MacBook Air 13”? Etui ze skóry marki Twelve Sount to bestseller wśród biznesmenów, miłośników elegancji i ludzi kochających luksus. Dla studentów, pracowników firm i fanów marki Apple dobrym wyborem może okazać się też futerał z neoprenu. MacBook Air 13” w takim etui zabezpieczony zostanie przed kurzem, brudem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi.

Podróżnicy, turyści i specjaliści pracujący w terenie najczęściej wybierają pancerne etui o podwyższonej odporności na upadki i rysy, które chronią ich MacBooki Air 13” w prawie każdych okolicznościach. Ochronę przed kurzem, brudem i pyłem zapewniają także idealnie dopasowane nakładki na klawiaturę oraz przezroczyste, dwuczęściowe etui z poliwęglanu

Futerały i etui

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu