Etui na tablet iPad Air 2 pełni wiele funkcji. Futerał do tabletu chroni delikatny ekran i obudowę przed uszkodzeniami mechanicznymi i rysami, gwarantuje możliwość dopasowania wyglądu urządzenia do indywidualnych potrzeb oraz pomaga poprawić wygodę obsługi na co dzień.

W naszym sklepie zdobyć można piękne i bardzo funkcjonalne skórzane etui na tablet, które świetnie sprawdzi się w rękach osób kochających elegancję, biznesmenów i właścicieli firm. W ciężkich warunkach i podczas podróży doskonałym wyborem mogą okazać się też pancerne etui o bardzo dużej odporności na uszkodzenia i wstrząsy, dzięki którym tablet przetrwa każdą wyprawę.

Specjalnie zaprojektowane futerały z podstawkami do iPad Air 2 to nie tylko doskonała ochrona wyświetlacza i obudowy, ale także możliwość błyskawicznej zmiany tabletu w przenośne centrum rozrywki. Składane podstawki umożliwiają ustawienie urządzenia w taki sposób, aby ułatwić oglądanie filmów lub przeglądanie sieci. Dla klientów oferujemy produkty takich znanych marek jak Puro, Belkin czy Twelve South. 

Etui, pokrowiec, case do Apple iPad Air 2