Szkło hartowane, szybka, folia do Redmi Note 4

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Stłuczony wyświetlacz w telefonie to bardzo poważny problem. Szczególnie, gdy stało się to z drogim i pięknym urządzeniem pokroju Xiaomi Redmi Note 4. A przecież takich wypadków można łatwo uniknąć – w naszym sklepie są dostępne specjalne akcesoria ochronne na ekrany, które ochronią delikatny wyświetlacz przed rysami i potłuczeniem.

Folia ochronna na ekran Redmi Note 4 gwarantuje pewność, że wyświetlacz będzie doskonale chroniony. Zarysowania i pęknięcia staną się tylko nieprzyjemnym wspomnieniem. Osoby ceniące najlepsze rozwiązania, powinny wziąć pod uwagę także szkło hartowane 9H, które jest wykonane z tworzywa o twardości 9 punktów w skali Mohsa. To dość, aby wytrzymać rysowanie ostrym narzędziem, pilniczkiem do paznokci lub kluczami.

Posiadamy doskonałej jakości szkła pancerne do Xiaomi Redmi Note 4 znanych i renomowanych marek. Oferujemy też praktyczne zestawy do czyszczenia ekranów i specjalne ściereczki, które pozwolą usunąć zabrudzenia i przygotować powierzchnię ekranu do naklejania folii oraz szkieł.