Ładowarka samochodowa, sieciowa do Xiaomi Redmi 4x

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Dobrej jakości ładowarka do telefonu jest zdecydowanie najbardziej niezbędnym akcesorium dla każdego właściciela smartfona. Model Xiaomi Redmi 4X posiada baterię o pojemności aż 4.100 mAh, ale nie zwalnia to z konieczności okresowego doładowania akumulatora. Wtedy też poręczna ładowarka sieciowa powinna być zawsze pod ręką.

Posiadamy w sklepie szeroki wybór osprzętu do ładowania smartfonów. Polecamy doskonałej jakości ładowarki sieciowe, które sprawdzą się idealnie w domu i w pracy. Dodatkowa ładowarka przyda się tez w podróży lub jako zapas na wypadek awarii oryginalnego urządzenia.

Dla osób podróżujących autem, obowiązkowym zakupem będzie ładowarka samochodowa z wtyczką do zapalniczki auta. Oprócz klasycznych urządzeń, posiadamy także wieloportowe ładowarki samochodowe, dzięki którym jednocześnie można ładować swojego Xiaomi Redmi 4X oraz inne urządzenia mobilne. To idealne rozwiązanie dla osób podróżujących z rodziną i współpracownikami. Oferujemy także dedykowane kable ładujące i przewody synchronizujące.