Producenci

Adam Brzozowski
Trading Bizon

ul. Żółkiewskiego 3a
63-400 Ostrów Wielkopolski
Tel. +48 62 739 40 12
Mail: office@pancernik.eu

facebook /pancernik.eu

twitter/pancernik_eu

Xiaomi Redmi 4X to odpowiedź na potrzeby użytkowników ceniących budżetowe rozwiązania. Nie oznacza to jednak, że do czynienia mamy z urządzeniem okrojonym ze wszystkich przydatnych funkcji – wręcz przeciwnie. Redmi 4X to niezwykle udana konstrukcja, która pomimo niskiej ceny zapewnia odbiorcom bardzo dobrą efektywność i funkcjonalność.

Oczywiście każdy smartfon można spersonalizować i dopasować do swoich indywidualnych potrzeb. Do tego celu służą dedykowane akcesoria do telefonów. Smarfon może służyć przez wiele lat, jeżeli tylko zadba się o jego ochronę. Dlatego też przygotowaliśmy dla jego posiadaczy atrakcyjną ofertę, w której znaleźć można m.in. etui na Xiaomi Redmi 4X, folie na ekran i wysokowytrzymałe szybki na wyświetlacz.

Asortyment obejmuje także inne, równie przydatne dodatki i drobiazgi. Oferujemy ładowarki sieciowe i samochodowe, stacje dokujące do ładowania wielu urządzeń jednocześnie, praktyczne uchwyty samochodowe¸ kijki do selfie oraz przewody i kable zasilające do Xiaomi Redmi 4X. 

Xiaomi Redmi 4X

pixel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl