Szkło hartowane, szybka, folia do Xiaomi Redmi 4x

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Rysa na wyświetlaczu potrafi zepsuć humor każdemu posiadaczowi Xiaomi Redmi 4X. Najgorsze jest to, że już uszkodzonego wyświetlacza nie da się łatwo naprawić, a wymiana całej matrycy wiąże się z poważnymi kosztami. Dlatego też zastosowanie ma tu stare porzekadło, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Jak to zrobić? Wybierając akcesoria ochronne na ekran Xiaomi Redmi 4X z naszej oferty.

Szkło hartowane 9H to jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z problemem, jakim są rysy. Łatwa do nalepienia szybka pancerna na telefon Xiaomi Redmi 4X chroni powierzchnię matrycy nawet przed rysami wykonanymi ostrymi narzędziami i zabezpiecza przed stłuczeniem przy upadku.

Do dyspozycji są też folie poliwęglanowe, chroniące przed brudem i rysami oraz innowacyjne płyny ochronne do wyświetlaczy. Specjalna folia ochronna w płynie pokrywa ekran warstwą ceramicznych nanocząsteczek, które mają twardość porównywalną ze szkłem hartowanym. Przydatnym dodatkiem będzie też zestaw do czyszczenia ekranów, który ułatwi naklejanie szkieł i folii.