Szkło hartowane, szybka, folia do Xiaomi Mi 5s

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Ekran smartfona to jego najważniejsza część. Dzięki niemu można oglądać filmy i zdjęcia, używać przeglądarki internetowej i komunikować się obustronnie z urządzeniem. Problem zaczyna się, gdy na matrycy naszego Xiaomi Mi 5s pojawiają się rysy lub pęknięcia. Wtedy pomóc może już tylko kosztowna wymiana całego wyświetlacza. A można tego uniknąć – wystarczy zainwestować w wysokiej jakości akcesoria ochronne na ekran Xiaomi Mi 5s.

Metodą, która króluje w świecie technologii mobilnych, jest oklejenie wyświetlacza specjalną folią. Folia poliwęglanowa jest wykonana z materiału odpornego na uszkodzenia, rysy i przetarcia. To zwykle wystarcza, aby uniknąć przypadkowego rozbicia czy zarysowania delikatnej matrycy.

Jeszcze lepszą ochronę zapewnia szkło hartowane 9H, które ma twardość porównywalną do korundu. To szczególnie przydatne rozwiązanie, gdy boimy się zarysowania ekranu ostrym przedmiotem – kluczami lub pilniczkiem do paznokci. W asortymencie znajduje się też ochronna folia w płynie i markowe zestawy do czyszczenia ekranów.