Telefon w podróży przydaje się do wielu różnych rzeczy. Zapewnia kontakt z rodziną, umożliwia odnalezienie drogi i pozwala cieszyć się ulubioną muzyką w czasie prowadzenia auta. Nowoczesny smartfon OnePlus 5 w każdej z tych ról sprawdza się idealnie, ale wymaga dodatkowego mocowania do auta. Jednak uchwyty samochodowe do OnePlus 5 można nabyć u nas.

Markowy, wytrzymały uchwyt samochodowy do telefonu to idealny sposób na bezpieczne i wygodne zainstalowanie swojego OnePlus 5 w kabinie auta. Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji smartfon jest zawsze w zasięgu ręki i w polu widzenia kierowcy. Gwarantuje zatem bezpieczną jazdę i możliwość korzystania z przydatnych aplikacji drogowych.

Samochodowe uchwyty do telefonu OnePlus 5 to idealne rozwiązanie dla osób korzystających z auta prywatnego lub firmowego. Odbieranie rozmów, używanie radia czy korzystanie z nawigacji satelitarnej podczas jazdy nie będzie stanowić żadnego problemu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i życzymy udanych zakupów!

Uchwyty i stacje dokujące

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
  • promocja
Uchwyt samochodowy Baseus Osculum Gravity, czarny Uchwyt samochodowy Baseus Osculum Gravity, czarny
Producent: Baseus
Cena: 35,00 zł 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
PopSockets, uchwyt i podstawka, Daiseis PopSockets, uchwyt i podstawka, Daiseis
Producent: PopSockets
Cena: 39,00 zł
zobacz więcej