Wytrzymałość i trwałość to cechy, którymi smartfon OnePlus 5 z pewnością może się pochwalić. Czy jednak oznacza to, że nie warto dodatkowo chronić delikatnego wyświetlacza tego wyjątkowego telefonu? Nie – duży ekran AMOLED zasługuje na najlepsze możliwe zabezpieczenie. Akcesoria ochronne do OnePlus 5 zagwarantują, że na gładkiej matrycy nie pojawią się żadne, nawet najdrobniejsze skazy.

Najlepszym sposobem na ochronę wyświetlacza jest szkło hartowane, które zabezpiecza cała powierzchnię matrycy. Specjalne szkło o twardości korundu jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania ostrymi przedmiotami. Będzie zatem skutecznie chronić zarówno przed upadkami, jak i przypadkowym porysowaniem ekranu kluczami czy pilniczkiem do paznokci.

Posiadamy także markowe folie ochronne do OnePlus 5. Ciekawą alternatywą będzie też specjalny płyn ochronny do wyświetlaczy, który tworzy na matrycy nanocząsteczkową, ceramiczną warstwę zabezpieczającą. Bez naklejania folii i zakładania specjalnych futerałów. 

SZKŁO HARTOWANE / FOLIA OCHRONNA

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu

Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid

Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid

Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid

Szkło, folia w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid

Folia/szkło w płynie Spigen GLAStR Nano Liquid z powłoką nano-hydrofobową na bazie dwutlenku krzemu - dla każdego urządzenia. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,00 zł 69,00 zł
szt.
  • promocja