Korzystanie z telefonu komórkowego stało się dla nas codziennością. Tak samo jak korzystanie z ładowarki. Smartfon OnePlus 5 nie jest wyjątkiem – jego akumulator także potrzebuje czasami podładowania z gniazdka lub instalacji elektrycznej samochodu. Dlatego też zawsze przyda się dodatkowa ładowarka do telefonu.

Większość smartfonów jest sprzedawana z dołączoną ładowarką – problem zaczyna się, gdy ta zostanie uszkodzona lub zapomnimy zabrać ją z domu. Zawsze warto mieć dodatkowy egzemplarz przy sobie. Właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę, w której można znaleźć wyjątkowo praktyczne i kompaktowe ładowarki do OnePlus 5.

Najczęściej przydaje się oczywiście klasyczna ładowarka sieciowa, która pozwala korzystać ze źródeł zasilania w postaci gniazdek elektrycznych 230 V. To rozwiązanie idealne do domu i biura. W podróży za to nieodzowna okaże się ładowarka samochodowa. W naszym asortymencie znajdują się modele jednoportowe oraz ładowarki do telefonu z kilkoma gniazdami zasilania. Pozwoli to jednocześnie ładować swojego OnePlus 5 oraz inne urządzenia mobilne.

Kable i ładowarki

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
Kabel Puro Fabric K2 USB-A do USB-C, 1.2m, szary Kabel Puro Fabric K2 USB-A do USB-C, 1.2m, szary
Producent: Puro
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej
Kabel Puro Fabric K2 USB-C do USB-C, 1.2m, szary Kabel Puro Fabric K2 USB-C do USB-C, 1.2m, szary
Producent: Puro
Cena: 79,00 zł
zobacz więcej
  • promocja