P9 Lite to jedna z ciekawszych propozycji, które zostały przestawione konsumentom rynku elektronicznego w 2016 roku. Dobry stosunek ceny do jakości i wydajności to nie jedyna jego zaleta. Jest to najtańsza edycja dostępna w serii P9. Poza mocnym czterordzeniowym chipsetem Kirin wyposażonym w wydajny układ graficzny, klient otrzymuje aż do 3 GB pamięci RAM. Ponadto można cieszyć się wyświetlaczem Full HD o przekątnej 5,2 cala oraz aparatem o rozdzielczości 13 MP z zadowalającą optyką wyprodukowaną przez Sony.

Dodatkowe funkcjonalności z pewności zadowolą każdego i obejmują Hybrid Dual SIM oraz wielofunkcyjny czytnik linii papilarnych. Ten drugi służy także za dodatkowy przycisk oraz gładzik. Można za jego pomocą m.in. zsunąć panel powiadomień, odebrać połączenie, a także zrobić zdjęcie. Warto wspomnieć o wyjątkowej dbałości o detale oraz wtopieniu wszystkich elementów funkcyjnych w obudowę.

Minimalistyczny wygląd modelu zadowoli przeciętnego użytkownika, aczkolwiek niektórym może wydać się nieco nudny. Niewątpliwy atut stanowi dodatkowa metalowa ramka, która skutecznie chroni rogi telefonu przed pęknięciem. Z drugiej strony telefon ustępuje konkurencji, której czołowe serie w 2016 stawiają na całkowicie metalową obudowę urządzenia. W asortymencie sklepu Pancernik.eu można znaleźć rozmaite pokrowce do telefonu Huawei P9 Lite, które pomogą ochronić przed uszkodzeniem nie tylko tylną klapkę, lecz w przypadku niektórych wariantów także duży wyświetlacz. Metalowa ramka nie chroni frontu urządzenia, dlatego warto kupić nasze szkło hartowane. W ofercie dostępne są także akcesoria rozszerzające funkcjonalność telefonu, takie jak stacje dokujące oraz uchwyty samochodowe. Asortyment obejmuje także urządzenia ładujące, pozwalające na jednoczesne ładowanie nawet kilku telefonów.

Huawei P9 Lite

kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu kategoria_etui_pancernik.eu
pixel do góry