Ekran każdego smartfona narażony jest na uszkodzenia i rysy, ale w przypadku tak stylowego telefonu jak Samsung Galaxy S6 Edge Plus, warto zadbać o szczególną ochronę. Nawet jeden przypadkowy upadek może sprawić, że wyświetlacz pokryje się siatką spękań, które w najgorszym przypadku spowodują, że cenny aparat nie będzie nadawać się do użytku.

Na szczęście w naszym sklepie dostępne są wysokojakościowe szybki pancerne na ekran Samsung Galaxy S6 Edge Plus. Specjalnie zaprojektowane szkło hartowane PanzerGlass to idealna ochrona przed uszkodzeniami, zarysowaniem ostrymi przedmiotami oraz brudem. Idealnie dopasowane szyby na ekran chronią całą powierzchnię przedniego panelu, gwarantując bezpieczeństwo w każdych warunkach.

Miłośnikom modelu Samsung Galaxy S6 Edge Plus oferujemy także trwałe folie ochronne na wyświetlacz – w asortymencie posiadamy m.in. produkty takich firm jak 3MK czy Displex. Ciekawą alternatywą może być również folia ochronna w płynie, bazująca na innowacyjnej technologii ceramicznych nanocząsteczek o dużej twardości.

Szkło hartowane / folia ochronna