Samsung Galaxy S6 Edge Plus idealnie sprawdza się w domu, w biurze i na ulicy. Czy jednak będzie to dobry wybór dla kierowcy? Zdecydowanie tak – oczywiście pod warunkiem, że zostanie zamocowany w odpowiednio zaprojektowanym uchwycie. Uchwyty samochodowe do telefonu Samsung Galaxy S6 Edge Plus to prawdziwy bestseller, gdyż ten unikalny model znakomicie sprawdza się jako mobilna nawigacja satelitarna i samochodowe centrum rozrywki.

W naszym sklepie dostępnych jest wiele markowych uchwytów do aut – posiadamy uchwyty na szybę, ergonomiczne uchwyty na deskę rozdzielczą, wygodne uchwyty magnetyczne i kompaktowe uchwyty na kratkę klimatyzacji. Tak szeroki wybór daje możliwość idealnego dopasowania produktu do swoich indywidualnych potrzeb.

Oczywiście – również posiadacze jednośladów znajdą u nas coś dla siebie – wytrzymałe uchwyty rowerowe i motocyklowe, które mają stabilne mocowanie na kierownicę jednośladu. Dzięki nim Samsung Galaxy S6 Edge Plus sprawdzi się także jako licznik rowerowy lub system nawigacji dla motocyklistów.

Uchwyty i stacje dokujące